Stěhovací poradce

Služba stěhovacího poradce je určena především firmám, které chtějí přestěhovat důležitou část firmy nebo celou firmu a přitom zachovat jeji bezproblémový chod. Díky stěhovacímu poradci jsme schopni naplánovat přesný harmonogram celé akce tak, aby všechny provedné činnosti byly kontinuální a provedené ve smluveném termínu. Stěhovací poradce je vždy využíván u zakázek většího rozsahu a jeho služby jsou zcela zdarma.

Montáž/demontáž nábytku

Služba montáž/demontáž nábytku je zcela standarní součástí našeho komplexního stěhovacího servisu. Pokud nemáte čas či z jakéhokoliv jiného důvodu nejste schopni velké kusy nábytku rozmontovat, rádi tuto činnost zajistíme. Demontáž a následná montáž nábytku je určena především pro obývací stěny, velké kancelářské stoly a kuchyňské linky. Skleněné dvířka s skleněné výplně vždy balíme zvlášť do speciálních folií pro zajištění bezpečného převozu. Pokud jste se rozhodli nakoupit si nový nábytek, rádi Vám jej přivezeme domů a následně smontujeme.

Odvoz odpadu

Zajistíme odvoz odpadu a následnou ekologickou likvidaci. Služba se vztahuje na dřevěný odpad, elekroodpad, kovový odpad, odpad z údržby zeleně, suť z bytových úprav, pneumatiky, papír, sklo, plasty a nebezpečné složky komunálního odpadu.

Balící služba

Balící služba je určena pro klienty, kteří mají zájem o využití komplexních služeb. Službu lze využít jak pro zabalení kompletního vybavení, tak pouze pro část stěhovaného vybavení (elektronika, elektrospotřebiče, křehké věci atd.) V případě bytů či menších kanceláří stačí s balením stěhovaného vybavení začít v den stěhování. Pokud se jedná o domy, sklady či rozsáhlé kanceláře, doporučujeme balení provést o den dříve. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Balení je zpoplatněno cenou balícího materiálu a hodinovou sazbou zaměstnance.

  • Plastové boxy, papírové krabice

Vhodné pro knihy, nádobí, oblečení, firemní kartotéky, obsahy šuplíků a stolků.

  • Šatní boxy

Vhodné pro zavěšení oděvů

  • Bublinková folie

Vhodná pro zabalení elektroniky a elektrospotřebičů

  • Fixační folie

V kombinaci s bublinkovou folií vhodná pro zabalení nábytku

  • Speciální granulát/pěna/vata

Určený pro křehké vybavení (lustry, porcelán atd.)

Čištění koberců a čalounění

Ve spolupráci s firmou Čištění koberců Brno jsme schopni zajistit hloubkové mokré čištění koberců, sedaček, židlí a matrací před či po stěhování. Po přestěhování chtějí naši klienti bydlet v čistém a služba mokrého hloubkového čištění jim v tom může pomoci. Jedná se o nejefektivnější metodu hloubkového čištění, která je doporučována i pro alergiky, astmatiky a osoby s dýchacími potížemi.

 

.

Google+