Balící služba

Balící služba je součástí našich komplexních stěhovacích služeb. Je jednou z doplňkových služeb, které je naše firma schopna na profesionální úrovni zajistit našim zákazníkům.

Komu je balící služba určena?

Balící služba je určena všem našim klientům, kteří nemají dostatek času na realizaci všech přípravných prací před stěhováním nebo nemohou či nechtějí nést celou organizační zátěž spojenou se stěhováním sami. Naši důkladně vyškolení a zkušení pracovníci se postarají o zabalení Vašich věcí podle Vašich pokynů, zatímco Vy budete moci věnovat Váš čas důležitějším úkolům nebo svým blízkým. Zvládneme zabalit nejen vybavení bytu nebo kanceláře, ale i celých domů, skladů a dalších rozsáhlých objektů.

Balící službu naší firmy mohou zákazníci využít jak pro zabalení kompletního vybavení, tak pouze pro zabalení části stěhovaného vybavení. Ať již se rozhodnete zabalit si osobní věci sami a ostatní nechat na nás nebo naší balící službě svěříte jen zabalení křehkých a k poškození nárazem či manipulací náchylných věcí, vždy Vám poskytneme zcela profesionální službu nejvyšší kvality. Stejně tak nám bez obav můžete svěřit zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti nebo kanceláře.

Jak balení zajištěné naší firmou probíhá?

Vždy se řídíme požadavky našich klientů a proto necháváme zcela na našem zákazníkovi, do jaké míry chce využít naši pomoc s přípravami i samotnou realizací stěhování. Stěhujete-li byt nebo menší kancelář, zvládneme Vaše vybavení zabalit a připravit v den, kdy má proběhnout stěhování. V případě větších objektů jako jsou celé domy, sklady nebo kancelářské komplexy je vhodné začít s balením o den dříve. V rámci balící služby naše firma dodá potřebný balící materiál a zajistí dostatečný počet zkušených zaměstnanců, kteří se postarají o kvalitní přípravu Vašeho vybavení na stěhování.

Jaké obaly a balící materiály používáme?

K balení vybavení používáme pouze osvědčené a vysoce kvalitní obaly a materiály. Vratné přepravní boxy, kterými naše firma disponuje, zapůjčujeme našim zákazníkům zdarma. Cenu balícího materiálu účtujeme tedy pouze u jednorázových obalů.

Našim klientům tedy můžeme poskytnout:

Plastové boxy a papírové krabice, které jsou vhodné na uskladnění menších předmětů, zejména nádobí, knih, oblečení, hraček, drobností, pořadačů, firemních kartoték a obsahů zásuvek.

Šatní boxy, které jsou výborným pomocníkem pro stěhování oděvů. Oděvy v nich přestěhujeme přímo na ramínku, aniž by došlo k jejich pomačkání.

Bublinkovou folii, která je vhodná na zabalení elektroniky, elektrospotřebičů a všech křehkých předmětů.

Fixační folii, která poskytuje ochranu Vašemu nábytku a v kombinaci s bublinkovou folií dokonale zabraňuje poškození dřeva i ostatních povrchů.

Speciální granulát, pěnu a vatu, které jsou určeny pro ochranu těch nejkřehčích částí vybavení, jako jsou lustry, porcelán, keramika a křehké dekorace.

Balící služba pro specifické zakázky

Naše firma se řadu let specializuje i na stěhování cenných uměleckých děl pro muzea, galerie a soukromé sběratele a poskytuje balící službu i u cenností a předmětů vysoké hodnoty. Respektujeme uměleckou hodnotu těchto děl a proto při manipulaci s nimi dbáme na vysoce odborný a obezřetný přístup. Stěhujeme také sochy i další umělecké předměty včetně nadrozměrných obrazů. Na stěhování uměleckých předmětů a sbírek používáme na míru zhotovené dřevěné přepravní boxy.

Zařídíme stěhování podle Vašich představ

Balící služba je jen jednou ze služeb, které našim klientům nabízíme, abychom jim stěhování co nejvíce usnadnili. Obraťte se na nás se svými požadavky a společně najdeme optimální řešení přímo pro Vás na míru. Vybereme pro Vás odpovídají služby, vhodný vůz či vozy z našeho rozsáhlého vozového parku a zajistíme vše potřebné pro zdárný průběh stěhování.