Ekologická likvidace

Ať se stěhujete nebo potřebujete vyklidit stávající prostory, naše firma je schopná zajistit Vám komplexní vyklízecí práce na nejvyšší úrovni. Samozřejmě zařídíme také ekologickou likvidaci veškerých přebytečných věcí, jako jsou staré elektrospotřebiče, nábytek a další vybavení.

Vyklízení objektů

Řadu let provádíme kompletní vyklízecí práce. Máme zkušenosti s vyklízením bytů, domů, kanceláří, chat, skladů, sklepů, dílen a půd. Zrealizujeme pro Vás vyklizení libovolného objektu.
Před zahájením prací a uzavřením smlouvy provedeme zdarma prohlídku objektu určeného k vyklizení a stanovíme cenovou kalkulaci zakázky. S klientem pečlivě zkonzultujeme veškeré práce a vyčleníme kusy vybavení a nábytku určené k dalšímu využití. U těch klientovi zajistíme odbornou demontáž a přestěhování na nové místo nebo jejich uskladnění po dobu vyklízení a renovace objektu.

Veškeré přebytečné věci včetně starých elektrospotřebičů, suti i zbytků stavebního materiálu ekologicky zlikvidujeme v souladu s legislativou České republiky. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové a veškeré práce vykonávají svědomitě a k naprosté spokojenosti našich klientů.

Ekologická likvidace vysloužilého a přebytečného vybavení při stěhování

Nechcete si do nových prostor stěhovat věci, které již nepotřebujete? Zařizujeme nejen vyklízení celých objektů, ale i jednotlivých kusů vybavení a přebytečných věcí zbylých při stěhování. Potřebujete se při stěhování zbavit elektrospotřebičů, které již dosloužily nebo přestaly vyhovovat vašim potřebám?

Zajistíme jejich ekologickou likvidaci. Stejně tak odvezeme a zlikvidujeme i starý a opotřebený nábytek a další nepotřebné vybavení. Vše provedeme podle platných právních předpisů. Přestěhujete se tedy jen s těmi věcmi, které si chcete vzít do nového domova či kanceláře s sebou, o likvidaci těch přebytečných se postaráme za Vás.

Úklid vyklizených prostor

Na přání klienta zajistíme i úklid vyklizených prostor. Provedeme vysátí prachu a usazenin výkonným průmyslovým vysavačem, hloubkové mokré čištění koberců i čalounění a mytí podlah, oken a výloh.
V případě renovace objektu jsme schopni zajistit i pokládku nových podlah, vymalování, montáž nového nábytku, instalaci elektrospotřebičů a výpočetní techniky a jejich odborné zapojení specializovanými pracovníky.

Vyklízení pozůstalosti

Našim zákazníků zajišťujeme také kompletní vyklizení pozůstalosti. Zajistíme vystěhování několika kusů nábytku nebo i kompletní vyklizení celého vybavení. Vše provedeme s maximální možnou pečlivostí a přesně dodržíme domluvený termín realizace.

Před vyklízením provedeme zdarma prohlídku pozůstalosti, zkonzultujeme s klientem všechny potřebné náležitosti a jeho konkrétní přání týkají se konkrétních kusů vybavení a následně vyhotovíme cenovou kalkulaci. Vzhledem k našim dlouhým zkušenostem v oboru víme, že pro řadu klientů je tato životní situace obzvláště nepříjemná. Abychom jim těžké chvíle při ztrátě blízkých co nejvíce usnadnili, je součástí našich služeb likvidace pozůstalosti na klíč. Při realizaci vyklízení pozůstalosti na klíč nám klient pouze předá klíče od domu a my mu po dokončení prací předáváme kompletně vyklizené prostory.

Jaký odpad umíme odvézt a ekologicky zlikvidovat?

Zajišťujeme odvoz odpadu z vyklízených nemovitostí nebo zbylého po stěhování. Zároveň zajišťujeme i jeho ekologickou likvidaci. Postaráme se o dřevěný odpad, elekroodpad, kovový odpad, odpad z údržby zeleně, suť, pneumatiky, papír, sklo, plasty a nebezpečné složky komunálního odpadu. Ekologickou likvidaci odpadu provádíme v souladu s legislativou České republiky.