Fullservice stěhování

Plánujete stěhování a nemáte dostatek času na balení veškerých věcí a vybavení, zařizování jejich převozu a následné vybalování? Nebo Vás příprava stěhování příliš zatěžuje a rádi byste volný čas trávili příjemnějším způsobem?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám stěhování na klíč na špičkové úrovni. Jsme profesionální stěhovací firma s mnohaletými zkušenostmi, která nabízí široké spektrum stěhovacích služeb. Jsme schopni zcela se přizpůsobit Vašim požadavkům a veškeré starosti se stěhováním vyřešíme za Vás.

Pokud se rozhodnete využít plný servis naší stěhovací firmy, zařídíme za Vás všechny stresující a časově náročné úkony spojené se stěhováním. Stěhování s námi je příjemná záležitost a Vy se můžete bez obav a v pohodě těšit na nový domov nebo zařízenou kancelář.

Sídlíme v Brně a řadu let zajišťujeme k plné spokojenosti našich klientů stěhování nejen v rámci a okolí města, ale i po celé České republice a do zahraničí. Klienty stěhujeme jak v rámci EU, tak i mimo její hranice. Při stěhování do zahraničí je součástí našich služeb i zajištění kompletního vyřízení potřebné legislativy. Našich klientů si vážíme, vždy respektujeme jejich specifické požadavky a dodržujeme sjednané termíny.

Zabalení a příprava věcí k přepravě

Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme do námi dodaných vhodných obalů a přepravních boxů. Vratné přepravní boxy Vám zapůjčíme zdarma. V případě potřeby provedeme demontáž nábytku i dalšího vybavení a vše připravíme na stěhování. Vaše věci profesionálně přestěhujeme a na novém místě vybalíme a rozmístíme na určená místa podle Vašich dispozic.

Veškerý nábytek znovu smontujeme a zařídíme také zapojení přístrojů. Při veškeré manipulaci s Vaším majetkem dbáme na šetrné zacházení a děláme vše pro to, aby nešlo ani k minimálnímu poškození. Samozřejmě ale pro všechny případy disponujeme pojistkou proti jakýmkoli škodám způsobené na majetku klienta.

Stěhování těžkých břemen a citlivých přístrojů

Součástí našich služeb je i stěhování těžkých břemen, jako jsou piána, trezory, sochy a různé stroje. Také jsme specialisty na stěhování citlivých laboratorních přístrojů. Jsme tedy schopni kvalitně přestěhovat Vaše veškeré vybavení a zařízení.

Vyklízení a ekologická likvidace nepotřebného vybavení

Nechcete si do nových prostor stěhovat věci, které již nepotřebujete? Zařizujeme i vyklízení, a to jak celých objektů, tak i jednotlivých kusů vybavení. Potřebujete se při stěhování zbavit elektrospotřebičů, které již dosloužily nebo přestaly vyhovovat vašim potřebám? Zajistíme jejich ekologickou likvidaci. Stejně tak odvezeme a zlikvidujeme i starý a opotřebený nábytek a další nepotřebné vybavení. Přestěhujete se tedy jen s těmi věcmi, které si chcete vzít do nového domova či kanceláře s sebou, o likvidaci těch přebytečných se postaráme za Vás.
Doplňkové služby

Poskytujeme i řadu doplňkových služeb, díky kterým je zákazníkům zajištěn plný servis od začátku přípravných prací až po dokončení stěhování. Postaráme se i úplné vyklizení původního bytu nebo kanceláře. Jsme schopni zajistit i úklid prostor včetně mytí oken, malování, pokládky podlah i kompletního zapojení výpočetní techniky a elektrospotřebičů. V případě potřeby jsme schopni zajistit uskladnění Vašich věcí mezi vystěhováním a nastěhování nebo po dobu rekonstrukce prostor.

Jak fullservice stěhování funguje?

Obrátíte se na nás a sdělíte nám termín stěhování a Vaše další požadavky. Domluvíme se na detailech a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci. V případě potřeby, zejména jedná-li se o stěhování náročné nebo většího rozsahu, můžeme provést i osobní konzultaci. Zároveň Vám jsme k dispozici na e-mailu dymas@dymas.cz a telefonním čísle +420 605 125 869.