Mezinárodní stěhování

Již mnoho let zajišťujeme našim klientům pohodlné stěhování nejen po celé České republice, ale i v mezinárodním měřítku. Díky naším mnohaletým zkušenostem Vám jsme schopni mezinárodní stěhování značně ulehčit a drtivou většinu nesnadných nebo technicky náročných záležitostí vyřešit za Vás.

Stěhování v rámci EU i mimo její hranice

Naše klienty zvládneme bez obtíží a s maximální možnou mírou pohodlí přestěhovat jak v rámci EU, tak i mimo její hranice. Velice dobře víme, že mezinárodní stěhování není jednoduchá záležitost. Nenese s sebou jen obvyklé starosti s balením a zařizování stěhování samotného. S mezinárodním stěhováním je nedílně spojena i nutnost vyřizování celé řady dokumentů. Nevyhnete se ani jednání se zahraničními úřady, firmami a dalšími osobami. Pro většinu z nás je navíc stěhování do ciziny výrazná životní změna, při které se vzdalujeme své rodině i přátelům a tak trochu znovu začínáme na novém a neznámém místě.

Vyřídíme za Vás potřebné formality

Jedním z největších problémů při stěhování z a do ciziny bývá nedokonalá znalost místního jazyka, legislativy i obvyklých postupů při jednání s úřady v konkrétní zemi. Při mezinárodním stěhování jsou klienti nezřídka nuceni komunikovat či vyplňovat formuláře v jazyce, který zatím neznají nebo ho ovládají jen na hovorové úrovni a při úředních nebo obchodních jednáních se tedy cítí nepohodlně a nejistě.

Při stěhování do zahraničí je součástí našich služeb i zajištění kompletního vyřízení potřebné legislativy. Vyřídíme za Vás první nezbytné kroky pro přesídlení Vašeho domova, kanceláře nebo firmy do nové země nebo do České republiky. Uděláme vše pro to, abychom Vám usnadnili začátek na novém místě.

Do a ze zahraničí stěhujeme byty, kanceláře, sklady, firemní provozovny i těžká břemena

Námi poskytované služby v rámci zahraničního stěhování jsou zcela komplexní. Do a ze zahraničí stěhujeme byty, kanceláře, sklady, firemní provozovny i těžká břemena. Disponujeme kvalitním a spolehlivým vybavením. Všechny naše vozy jsou vybaveny navigací i zabezpečeným satelitním sledováním. Naše vozy můžeme tedy během celého procesu mezinárodního stěhování sledovat s přesností na několik metrů v rámci celé Evropy. Našich klientů si vážíme, vždy respektujeme jejich specifické požadavky a dodržujeme sjednané termíny. Naše služby jsou plně pojištěny v rámci celé Evropy.

Při mezinárodním stěhování spolupracujeme se zahraničními partnery

Naše společnost je zapojena do celosvětové sítě stěhovacích společností. Při stěhování našich klientů do a z ciziny využíváme služeb našich zahraničních partnerů. Dle přesných požadavků klienta a lokality, do nebo ze které mezinárodní stěhování probíhá, kombinujeme služby poskytované přímo naší firmou se spolehlivými službami našich osvědčených lokálních stěhovacích partnerských společností.

Zvolíme optimální kombinaci různých druhů dopravních cest a zajistíme Vám tak komfortní a spolehlivé stěhování nejen v rámci Evropy, ale i po celém světě. Zároveň optimalizujeme náklady spojené s mezinárodním stěhováním a ušetříme Vám tak značnou finanční částku.

Příprava na mezinárodní stěhování

Před mezinárodním stěhováním od našich klientů potřebujeme seznam stěhovaných věcí. Pokud se jedná o stěhování z nebo do země užívající anglický jazyk, je nutný seznam v angličtině, v případě německy mluvících zemí v němčině. Rádi Vám také pomůžeme s odborným zabalením všech Vašich věcí.

Klientům, pro které je vypracování seznamu z jakéhokoli důvodu příliš náročné budeme rádi a ochotně nápomocni. Pro dojednání veškerých postupů a detailů Vám jsme k dispozici na e-mailu dymas@dymas.cz a telefonním čísle +420 605 125 869.