Montáž nábytku

Jako profesionálové s mnohaletou praxí v oboru víme, kolik starostí a práce s sebou stěhování přináší. Proto se snažíme našim klientům jejich situaci v maximální míře usnadnit. Při stěhování nabízíme komplexní služby a vycházíme vstříc potřebám našim klientům. Jednou ze široké škály služeb, které nabízíme, je i montáž a demontáž nábytku a dalšího vybavení.

Pomůžeme vám s montáží i demontáží nábytku

Nemáte ve shonu kolem stěhování dostatek času nebo energie na vyřešení všech záležitostí, které se stěhováním souvisejí? Své osobní věci si chcete zabalit, roztřídit a uložit sami, ale na demontáž nábytku se Vám už energie nedostává? Nebo nejste přímo technický typ a nejste si jisti, zda montování vybavení bytu, zvláště větších kusů, vůbec zvládnete? Nedělejte si starosti a nechte péči o technické záležitosti na nás.

Naši profesionálové se o Váš nábytek postarají za Vás

Naši zaměstnanci jsou profesionálové s mnoholetou praxí v oboru a Váš montáž vašeho nábytku zvládnou hravě a během chvilky. Montáž i demontáž Vašeho nábytku kompletně zařídí naši zkušení stolaři. Pokud se Vám tedy do montáže a demontáže nábytku pouštět nechce, není důvod, proč byste se museli trápit činností, která vám nejde. Ani není třeba plýtvat časem, kterého nemáte dostatek, na úkony, které za Vás můžeme rychle a profesionálně vyřešit.

Vše profesionálně zabalíme a převezeme

Postaráme se o demontáž a následnou montáž všech větších kusů nábytků. Zařídíme rozebrání obývacích stěn, kancelářských stolů, kuchyňských linek, skříní i veškerého dalšího nábytku a vybavení. Skleněné desky, dvířka a výplně pečlivě zabalíme do speciálních fólií a zajistíme jejich bezpečný převoz. Nábytek, výpočetní techniku a elektroniku jednotlivě zabalíme do bublinových folií. Na novém místě opět vše vybalíme a montáž nábytku provedeme přímo na Vámi určených místech. Pokud jste zakoupili nový nábytek, i s ním Vám rádi pomůžeme. Dovezeme Vám ho od prodejce domů a na místě smontujeme.

Přestěhujeme Váš byt, kancelář, sklad, dílnu či celou budovu

Díky našim mnoholetým zkušenostem zvládneme rychle a kvalitně přestěhovat Váš byt, kancelář, sklad, dílnu či celou budovu. V dostatečném časovém předstihu před stěhováním Vám zdarma zapůjčíme přepravky a krabice k uložení Vašich věcí. Dodáme Vám také potřebné množství obalového materiálu. Ke stěhování využíváme výhradně vlastní skříňové prachotěsné stěhovací vozy s kvalitně vypolstrovaným interiérem. Stěhované vybavení zajistíme popruhy a proložíme dostatkem matrací, molitanů a polystyrenů, aby nedošlo k jeho poškození. Na přepravu vybavení do vozu a z vozu používáme kvalitními profesionální stěhovací vozíky, rudly a podvozky.

Přizpůsobíme se představám a přáním klienta

Na profesionální úrovni jsme kromě demontáže a montáže nábytku schopni poskytnout i řadu dalších doplňkových služeb, díky kterým je zákazníkům zajištěn plný servis od začátku přípravných prací až po dokončení stěhování. Umíme se postarat i o vyklizení původního bytu nebo kanceláře a zařídit ekologickou likvidaci nepotřebného vybavení. Na přání klientům zajistíme úklid prostor včetně mytí oken, malování, pokládku podlah i kompletní zapojení výpočetní techniky a elektrospotřebičů. V případě potřeby zajistíme uskladnění Vašich věcí mezi vystěhováním a nastěhování nebo po dobu rekonstrukce Vašich prostor.

Jakmile se na nás obrátíte a sdělíte nám termín stěhování, vypracujeme Vám na základě Vašich přesných požadavků na služby cenovou kalkulaci. Detaily můžeme vyřešit k Vaší plné spokojenosti přes e-mail dymas@dymas.cz nebo na telefonním čísle +420 605 125 869. V případě potřeby si s Vámi také domluvíme osobní schůzku.