Plánujete stěhování kanceláře? Poradíme, jak si usnadnit práci

  • -

Plánujete stěhování kanceláře? Poradíme, jak si usnadnit práci

Category : Články partnerů

Máte v plánu stěhování kanceláře a bojíte se, že kolem vás bude panovat chaos a zmatek? Když se budete držet našich rad, zvládnete stěhování kanceláře levou zadní a bez zbytečného stresu!

Příprava nade vše

I když vám možná hlavou proběhla myšlenka, že na tom vlastně ani tolik nezáleží, dovolíme si oponovat. Před každým stěhováním, nejen v případě stěhování kanceláře, je příprava základ a neměla by se podceňovat. Na přípravu myslete s předstihem, ať máte dostatek času vše naplánovat a v klidu připravit – nikdo nechce pracovat ve spěchu, zbytečně pak vznikají nedorozumění.

TIP: S výběrem kanceláře po celé ČR vám může pomoci realitní makléř Jičín – Radomíra Nechánská.

Stěhování Brno

Jak si usnadnit stěhování kanceláře?

Nebojte se využít pomoc

Chcete kancelář stěhovat sami, nebo oslovíte profesionály? Přikláníme se k druhé variantě, která s sebou přináší hned několik zajímavých výhod. A ty byste rozhodně měli znát:

  • stěhování bez práce a starostí
  • profesionální přístup
  • férové jednání
  • cenová nabídka na míru
  • bezpečnost stěhovaných předmětů

Označte, co je křehké

I při stěhování kanceláře se najdou věci, které se mohou rozbít. Může jít o různá těžítka, vázy a další doplňky, kterými si lidé kancelář snaží zútulnit. Proto vždy dbejte a pečlivé označení všech krabic. Ať už ke stěhování využijete firmu, nebo se nakonec rozhodnete zvládnout to tzv. na vlastní triko, v každém případě se hodí vědět, jaké krabice se nesmí přetočit, nesmí upadnout nebo na které neskládat nic těžkého, aby nedošlo k poškození obsahu. 

Štítek sem, štítek tam

Stěhování kanceláře bude o to jednodušší, když si veškeré stěhované předměty označíte nějakým štítkem. Usnadní vám to především následné vybalování, kdy budete přesně vědět, co se ve které krabici schovává. Jsou věci, které budete potřebovat hned, ale jsou věci, které vydrží třeba i týden uložené v krabici. Tak ať víte, kde co máte.