Stěhování bytů

Stěhování bytů i domů je prováděno profesionálními pracovníky s maximální pečlivostí a úsilím bez hledu na to, zda klient požaduje přestěhování jednoho kusu nábytku nebo kompletního vybavení. Naše stěhovací vozy jsou vybavené skříňovou zástavbou, která je celočalouněná a prachotěsná. Samozřejmostí je dostatečné množství stahovacích popruhů, molitanů, proloží a matrací určených k zabezpečení stěhovaného vybavení.

Prohlídku bytu a následnou konzultaci i kalkulaci nabízíme zcela zdarma. V dostatečném předstihu před nakládkou je možno bezplatně ke klientovi přivést krabice a stěhovací boxy vhodné pro stěhování nádobí, knih nebo oblečení. V dohodnutém termínu od klienta stěhovací boxy a krabice vyzvedneme a odvezeme. Před nakládkou je vše potřebné zabaleno do bublinkových a strečových folií, aby bylo při stěhování vyloučeno riziko poškození.

V případě zájmu klienta je možno provést demontáž i následnou montáž nábytku. Rovnež nabízíme službu zabalení a následného vybalení stěhovaného vybavení včetně rozmístění stěhovaného vybavení do nových prostor. Vystěhovaný byt či dům jsme schopni také profesionálně uklidit včetně hloubkového mokrého čištění koberců a mytí oken.

TIP:

Pokud chcete cenu za stěhování snížit, zabezpečte dostatečně velké parkovací místo (odpovídající velikosti stěhovacího vozu) co nejblíže vstupu do Vašeho bytu či domu. Kratší vzdálenost nakládky a vykládky znamená časovou úsporu, která se promítne také v nižší ceně stěhování. Dobu stěhování můžete rovněž zkrátit vyklizením úložných prostor válend a skříní, případně demontováním velkých kusů nábytku.

Spolupracujeme s firmou Vektos, specialistou na levné stěhování po Praze a okolí.