Stěhování těžkých břemen

Jednou ze služeb, které po mnoho let pro naše klienty pravidelně zajišťujeme, je stěhování těžkých břemen. Těžká břemena stěhujeme již více než deset let. Naše působiště je zejména v rámci Brna a okolí, ale jsme schopni zajistit přestěhování těžkých břemen po celé České republice i do zahraničí.
Umíme přestěhovat jak jednotlivá těžká břemena, tak celé dílny a další komplexní zakázky.

Stěhování těžkých břemen

Zajišťujeme stěhování těžkých břemen bez váhového omezení. Běžně stěhujeme rozměrné a těžké vybavení jako jsou piána a pianina, trezory, sochy a další atypicky těžké předměty. Stejně tak jsme schopni kvalitně a bezpečně přestěhovat i bankomaty, obráběcí stroje nebo kamenné bloky. Těžká břemena atypického tvaru bezpečně uchycujeme za výčnělky a záhyby tak, aby bylo jejich stěhování zcela bezpečné a nedošlo během něj k poškození břemene.

Náš tým a vybavení

Máme k dispozici kvalitní stálý tým pečlivě vyškolených a zdatných pracovníků. Naše „těžká parta“ si profesionálně poradí s jakýmkoli nákladem a zvládne těžká břemena přestěhovat i v komplikovaných a prostorově náročných podmínkách nebo za nepříznivého počasí. Disponujeme speciálním technickým vybavením pro manipulaci s těžkými břemeny a často jsme najímání nejen koncovými klienty ae také jinými stěhovacími firmami pro manipulaci s těžkými břemeny. Zakázky realizujeme kromě Brně po celé ČR, včetně Prahy, Olomouce, Ostravy či Pardubic. 

Naši pracovníci využívají veškeré potřebné podvozky, zvedáky, kladkostroje, vysokozdvižné vozíky, auta s rukou i jeřáby. Z našeho rozsáhlého vozového parku vybíráme pro každou zakázku vozidla, která přesně odpovídají potřebám klienta a charakteru konkrétního těžkého břemena.

Stěhování soch a uměleckých předmětů

V rámci stěhování (nejen) těžkých břemen se zabýváme stěhováním cenných uměleckých děl pro muzea, galerie i soukromé sběratele. Stěhujeme sochy i další umělecké předměty včetně nadrozměrných obrazů. Při stěhování uměleckých předmětů, které mají charakter těžkých břemen, zejména soch, plastik, reliéfů etc., používáme speciální křížové postroje, paletové zvedáky a vozidla s hydraulickou plošinou. Respektujeme uměleckou hodnotu těchto děl a proto při manipulaci s nimi dbáme na vysoce odborný a obezřetný přístup. Na stěhování uměleckých předmětů a sbírek používáme na míru zhotovené dřevěné přepravní boxy.

Stěhování citlivých laboratorních a lékařských přístrojů

Součástí našich služeb ale není jen stěhování těžkých břemen. Jsme také specialisty na stěhování citlivých laboratorních přístrojů. Jednou z našich specializací je stěhování lékařských přístrojů. Řadu let spolupracujeme s jejich výrobci a dodavateli, laboratořemi, nemocnicemi i výzkumnými ústavy a univerzitami. Máme rozsáhlé zkušenosti se stěhováním těžkých i malých lékařských přístrojů a zařízení, například boxy s nebezpečnými materiály, inkubátory a řadou dalších.

Vytvoříme Vám nabídku na míru

Pro přesné zajištění prací a vybavení při stěhování těžkých břemen od našich klientů potřebujeme informace zejména o charakteru stěhovaných břemen, lokalitě a termínu stěhování. Obraťte se na nás, sdělte nám termín stěhování a Vaše další požadavky a my se postaráme o hladký průběh stěhování těžkých břemen. Domluvíme se s Vámi na detailech, zjistíme od Vás potřebné informace a následně Vám připravíme konkrétní nabídku a zpracujeme cenovou kalkulaci. Pro každou zakázku Vám dodáme vybavení přesně na míru, vybereme vhodný vůz či vozy z našeho rozsáhlého vozového parku a zajistíme odpovídající počet profesionálních pracovníků. V případě potřeby můžeme provést i osobní konzultaci. Jsme Vám k dispozici na e-mailu dymas@dymas.cz a telefonním čísle +420 605 125 869. Jako profesionálové ve svém oboru se svěřenými předměty zacházíme s nejvyšší možnou péčí a opatrností. Nicméně samozřejmě si jsme vědomi nepředpokládatelných rizik a jsme pojištění proti případným škodám na majetku svých klientů.