Stěhování kanceláří

V krátkém intervalu jsme schopni kompletně přestěhovat Vaši kancelář, pracoviště, sklad, dílnu či celou budovu. Pracujeme důsledně a pečlivě s ohledem na omezené časové možnosti klientů. Prohlídku, konzultaci a cenovou kalkulaci nabízíme zcela zdarma, stejně jako zapůjčení stěhovacíh přepravek, krabic a obalového materiálu (v dostatečném předstihu před stěhováním). Na žádost klienta jsme schopni provést demontáž/montáž nábytku i kompletní zabalení/rozbalení stěhovaného vybavení včetně požadovaného rozmístění do nových prostor.

Naše stěhovací vozy jsou výhradně skříňové, celočalouněné a prachotěsné. Kvalitní polstrování a dostatek upevňovacích popruhů zajišťuje bezpečný převoz, ke kterému napomáhá také množství matrací, molitanů a polystyrenů určených k proložení stěhovaného vybavení. Nábytek, výpočetní techniku a elektroniku z kanceláří vždy balíme do kvalitních bulblinkvých s trečových folií, které zamezí jejich poškození. Samozřejmostí je vybavení kvalitními stěhovacími vozíky, rudly a podvozky.

TIP:

Pokud chcete ušetřit finance určené ke stěhování kanceláře, demontujte svépomocí velké kusy nábytku a vykliďte úložné prostory skříní. Vhodné je také zajistit dostatečně velké parkovací místo pro náš stěhovací vůz. Čím blíže Vaší kanceláři, dílně, skladu či firmě budeme parkovat, tím více zkrátíme čas nakládky i vykládky.