Stěhování skladů

Stěhujete svou firmu, kancelář, sklad, dílnu nebo celou firemní budovu do nového sídla? Jako profesionálové v oboru stěhování Vám jsme schopni zajistit komplexní stěhovací služby.
Díky našemu kvalitnímu vybavení, rozsáhlému vozovému parku a v neposlední řadě pečlivě proškoleným a zkušeným zaměstnancům Vás přestěhujeme rychle a bez sebemenších problémů.

Zajistíme Vám kompletní služby při stěhování firem, skladů, dílen i celou budovu

Díky našim mnoholetým zkušenostem zvládneme rychle a kvalitně přestěhovat Váš byt, kancelář, sklad, dílnu i celou budovu. V dostatečném časovém předstihu před stěhováním Vám zdarma zapůjčíme přepravky a krabice k uložení Vašich věcí a po přestěhování si je od Vás v dohodnutém termínu opět sami vyzvedneme. Ke stěhování využíváme výhradně vlastní skříňové prachotěsné stěhovací vozy s kvalitně vypolstrovaným interiérem. Stěhované vybavení zajistíme popruhy a proložíme dostatkem matrací, molitanů a polystyrenů, aby nedošlo k jeho poškození. Na přepravu vybavení do vozu a z vozu používáme kvalitními profesionální stěhovací vozíky, rudly a podvozky.

Realizujeme stěhování těžkých břemen, citlivých laboratorních přístrojů i uměleckých děl

Jednou z našich specializací je stěhování těžkých břemen a citlivých laboratorních přístrojů. Umíme přestěhovat těžká břemena bez váhového omezení. Běžně stěhujeme rozměrné a těžké vybavení jako jsou piána a pianina, trezory, bankomaty, sochy a další atypicky těžké předměty. Zvládneme přestěhovat i těžké a obráběcí stroje, celé dílny a sklady.

Zabýváme se i stěhováním cenných uměleckých děl a celých sbírek pro muzea, galerie i soukromé sběratele. Jsme také specialisty na stěhování malých i velkých citlivých laboratorních přístrojů. Dlouhodobě spolupracujeme s laboratořemi, nemocnicemi i výzkumnými ústavy a univerzitami.
Profesionálně si poradíme s jakýmkoli nákladem a zvládneme vaše vybavení a zařízení přestěhovat v náročných podmínkách, stísněných prostorách i za nepříznivého počasí. S námi svěřenými předměty manipulujeme odborně a s maximální možnou obezřetností.

Jsme schopni zajistit širokou škálu doplňkových služeb

Každé stěhování s sebou nese řadu problémů. Obzvláště při stěhování kanceláří, firem, skladů a větších objektů je třeba udržet ve všem dokonalý pořádek, aby přesídlení proběhlo hladce. Víme, jak náročným úkolem je zabalit veškeré vybavení, rozmontovat a obalit nábytek a elektrospotřebiče a zároveň si ve všem udržet dokonalý přehled. Naše firma se snaží ulehčit svým zákazníkům každou z fází stěhování a proto pro Vás máme připravenou širokou škálu doplňkových služeb.

Příprava na stěhování

V rámci přípravy na stěhování firmy nebo skladu jsme schopni realizovat drtivou většinu přípravných prací přesně podle Vašich požadavků. Umíme dodat obalový materiál a zapůjčit vratné boxy i zajistit náležité zabalení veškerého vybavení. Naši odborně zaškolení pracovníci demontují nábytek, náležitě ho před přepravou obalí, odpojí a odborně zabalí veškeré elektrospotřebiče a elektroniku.

Služby po přestěhování firmy nebo skladu

Po přestěhování rozmístíme veškerý nábytek a vybavení na předem stanovená místa. V případě přání klienta nábytek na místě smontujeme. Rovněž jsme schopni zajistit zapojení elektrospotřebičů do sítě a instalaci IT. Nabízíme i další doplňkové služby jako je mytí podlah a oken nebo pokládka podlah před nastěhováním.

Stěhování firem a skladů na klíč

Jsme schopni zajistit stěhování firmy nebo skladu na klíč, to jest v podstatě bez fyzické účasti klienta. Podrobnosti a specifikaci doplňkových služeb je třeba domluvit individuálně e-mailem dymas@dymas.cz nebo na telefonním čísle +420 605 125 869. Nově v rámci spolupráce se společností Stěhování Koch jsme schopni zprostředkovaně realizovat také stěhovací a vyklízecí práce v Praze.