Pronájem dodávek – Půjčovna dodávek Zlín

  • -

Pronájem dodávek – Půjčovna dodávek Zlín

Category : Články partnerů

Jestliže podnikáme v dopravě nebo jen potřebujeme přepravit náklad z bodu A do bodu B, potřebujeme k tomu větší vůz, nejlépe dodávku. Nákladní doprava také představuje nezbytný prvek pro hospodářskou činnost v několika oblastech našeho života a tak jestliže takový vůz nemáme a pro svou práci nebo své podnikatelské záměry jej potřebujeme, můžeme si dodávku jednoduše zapůjčit. Využití je pak čistě jen na nás, Půjčovna dodávek Zlín.

A co výhody?

Pronájem jakéhokoliv vozidla má jistě své výhody, jde zejména o úporu času. Dalšími výhodami jistě je ekonomická stránka, Půjčovna dodávek Zlín. Ne všichni mají totiž dostatek finančních prostředků pro nákup takového vozu, který stojí ne zrovna malé peníze. Pronájem jakékoliv dodávky nám ušetří výdaje. Velikost dodávky si můžeme vybrat sami, v závislosti na hmotnosti nákladu a především na účelu pronájmu. Navíc se v případě pronajatého vozu nemusíme starat o povinné ručení a jiné pojištění, pravidelný servis, dálniční známky a podobně.

Co vše potřebujeme k zapůjčení vozidla

Máme – li zájem o pronájem dodávky nebo jiného vozu, měli bychom si nejdříve porovnat nabídky a ceny různých autopůjčoven, Půjčovna dodávek Zlín. Je třeba samozřejmě hledat. Musíme mít platné doklad, občanský průkaz a řidičský průkaz. Jako nájemce a zároveň řidič musíme mít více jak 20 let, některé půjčovny mají hranici dokonce 23 let. Potřebujeme také hotovost pro zaplacení kauce. Rezervace auta je možná prostřednictvím internetových stránek firmy. Fyzicky bychom si měli auto zkontrolovat, protože se může stát, že firma na internetu nabízí jiný druh dodávek. Dodávky musejí splňovat pravidla bezpečnosti provozu. Autopůjčovny, Půjčovna dodávek Zlín, mají ve svém portfoliu širokou nabídku vozidel, které se liší především vybavením, rozměry a nejrůznějšími doplňky.

Pronájem je možná krátkodobý nebo dlouhodobý

Chceme – li se přes víkend přestěhovat, bude nám stačit dodávka jen na pár dní, tedy krátkodobý pronájem. V případě, že dopředu víme, že dodávku budeme potřebovat na daleko delší dobu, je pro nás výhodnější dlouhodobý pronájem. Ten je možný sjednat na dobu až 60 měsíců, jde o tzv.operativní leasing, kdy po uplynutí této doby můžeme smlouvu prodloužit nebo ukončit. V případě, že máme zájem smlouvu prodloužit, máme také nárok na nové vozidlo. Díky pronájmu užitkových vozidel je možná přeprava zboží a jiného nákladu rychlá a snadno dostupná pro všechny, Půjčovna dodávek Zlín.

Užitková dodávka nebo raději přívěsný vozík

Mnozí mohou také namítat i to, že dodávku vlastně ani nepotřebují, protože mají přívěsný vozík. Můžeme porovnávat. Dodávka je daleko prostornější a můžeme tak přepravit větší náklad i více zboží. Dodávka také spolehlivě ochrání náklad před nepříznivým počasím, není se třeba obávat, že by nám zboží zmoklo.

Musíme mít také na paměti, že jakýkoliv náklad je potřeba bezpečně naložit a zabezpečit tak aby se při jízdě neuvolnil a nepřemístil jinam. Hrozilo by, že se náklad převáží a může dojít k dopravní nehodě. A jen málokdo ví, že právě díky uvolněnému nákladu je způsobena třetina dopravních nehod. Ke spolehlivému upevnění slouží pevné speciální popruhy a rovněž kotvící kolíky nebo háky, Půjčovna dodávek Zlín.

K čemu všemu můžeme tyto vozy využít?

Nejen pro stěhování nebo přepravu jakéhokoliv zboží jsou dodávky určeny, ale vzhledem k tomu, že můžeme mít dodávky i chladící, lze jimi přepravit rychle kazící zboží. Můžeme tyto vozy využít k přepravě stavebního materiálu, nábytku, krmiva a podobně.