Pronájem dodávky

  • -

Pronájem dodávky

Category : Články partnerů

Když chceme ve světě podnikání uspět, musíme mít také vše, co k obchodování potřebujeme. nemáme – li ale tolik úspor, existuje několik možností, jak dodávku získat. ve většině případů je to tak, že si podnikatel zajde do banky a půjčí si na koupi vozu finanční hotovost. Další možností je pronájem, co je vlastně operativní leasing.  V prvním případě dodávku splácí a ne zrovna krátkou dobu. Zde vůz ale také tak trochu stárne a jeho hodnota klesá. V druhém případě platí měsíčně pronájem, ale k tomu dostane balík služeb v podobě servisu, pojistky či dálničních poplatků. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody.

Popularita pronajaté dodávky ročně  stoupá

Vzhledem k tomu, že si lidé začínají uvědomovat, jak hospodařit s financemi svého obchodu, je pronájem velmi oblíbenou službou. Mají tak přehled o vynaložených financích a přitom se nemusejí starat o pravidelný servis vozu, dálniční známky, pojištění a podobně. Díky tomu, že stále roste poptávka po takových službách, autopůjčovny rostou jako houby po dešti. Je také ale třeba zvážit, se kterou uzavřeme obchod, protože ne každá je spolehlivým partnerem pro naše podnikatelské záměr.

Užitkové dodávky

Ovšem nejen užitkové dodávky najdeme na trhu. Je sice pravda, že jsou v různém provedení, v různých velikostech a pro různé účely. Můžeme si vybrat například skříňové, plachtové nebo dokonce chladící. Pokud tedy potřebujeme například převést stavební materiál nebo jiný náklad nebo jestliže jsme si naplánovali na další víkend stěhování a nemáme k tomu k dispozici žádný dostatečně velký vůz, je autopůjčovna dobrým řešením. Takže k převozu jakéhokoliv nákladu jsou tyto dodávky přímo jako stvořené. Jejich další výhodou je, že v porovnání s přívěsným vozíkem jsou daleko prostornější, tím pádem se do nich vleze daleko větší náklad a nemusíme mít strach, že by nám nábytek zmokl. Jsou totiž dobře chráněny před nepříznivým počasím.

Dodávky osobní

I tyto dodávky jsou k dispozici a jsou určeny pro převoz více osob najednou. Jsou to vozy typu multivan a mohou být až osmimístné a přitom je tam i dost velký zavazadlový prostor. Takže pokud potřebujeme vyřešit problém s převozem svých zaměstnanců na školení, výstavu nebo třeba jen na firemní akci, nebo pokud jen chceme naše dvojčata a babičku s dědou vzít na výlet do Krkonoš, je osobní dodávka řešením pro každého. Pasažéři mají také mnohem více prostoru a mají rovněž dobrý pocit z jízdy.

Dodávky obytné

Tento druh dodávek je velmi populární zejména v západní Evropě, ale postupně si získaly své příznivce i u nás. Obytné dodávky představují úplně jiný druh cestování, než na jaký jsme doposud zvyklí. Je to vlastně takový domeček na kolečkách, kde máme doslova všechno co potřebujeme. Tyto dodávky jsou komfortně vybaveny a to od kuchyně, koupelny až po spací část a dokonce i wc. V některých případech nám může stačit jen jednoduše vybavená dodávka, která splní svůj účel na jedničku.

Pronájem dodávky má ale také svá pravidla, která se vyplatí dodržovat. Musíme mít samozřejmě platné doklady, jako je řidičský a občanský průkaz a věk nad 23 let.  Určitě bychom měli mít také alespoň tříleté zkušenosti s řízením vozidla.